Nasze Credo

W Instytucie Innowacyjności Polska działają ludzie, którzy w każdym obszarze swojego życia żyją z pasją! Rodzina, hobby, praca – we wszystkim szukamy inspiracji do działania ku lepszemu jutru.

 

W biznesie NASZE CREDO brzmi:

 

Każdy biznes może być bardziej innowacyjny!

 

Odnosiliśmy sukcesy jako managerowie w firmach, którymi zarządzaliśmy. Nigdy samemu – zawsze z ludźmi. Zdarzały się też potknięcia, na których uczyliśmy się na przyszłość. Jest powiedzenie: „Największą porażką jest przestać próbować, a miarą sukcesu to, jak z porażką sobie radzimy!”.

Każdy biznes chce TRWALE rosnąć! Chce wyróżniać się na rynku, być preferowany przez klientów, być lepszym niż konkurencja. I KAŻDY biznes może być skuteczniejszy niż konkurencja i trwale rosnąć, jeśli będzie rozwijał się poprzez innowacje i wpisze innowacyjność w DNA swojej firmy i jej ludzi.

Bo INNOWACYJNOŚĆ to POSTAWA!

Posiadamy narzędzia, żeby to DNA UKSZTAŁTOWAĆ i kreować POSTAWĘ INNOWACYJNOŚCI w organizacji poprzez generowanie innowacyjności w obszarach produktowych, technologicznych, organizacyjnych czy marketingowych.

 

Innowacje to szerokie pojęcie. Jedni rozumieją je jako codzienne usprawnienia, inni jako coś przełomowego. Dzisiaj o innowacjach mówi każdy, ale brakuje gotowości do wykorzystywania narzędzi do zarządzania zarówno innowacjami jak i innowacyjnością.

Sprzeciwiamy się takiemu stanowi rzeczy! Polskie firmy i przedsiębiorcy mają wielki potencjał. Często brakuje im jedynie systemowego podejścia, żeby odnosić sukcesy na polu  innowacji. Uczymy, jak łamać status quo, jak kreować postawę zaangażowania całej organizacji, jak wykorzystywać innowacyjność dla skutecznego konkurowania. Pokazujemy, jak w złożonym, coraz bardziej globalnym, świecie biznesu budować stabilną przyszłość firm, zespołów i jednostek.

 

Zapraszamy do świata innowacyjności i skutecznych procesów zarządzania nią!